Eredményes szereplés a XXXIV. OTDK-n

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Állam- és Jogtudományi Szekciója 2019. április 10-12. között a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen került megrendezésre. Több, a Nemzetközi és Európai Jogi Tanszék által gondozott tudományterületekhez kapcsolódó dolgozat szerepelt sikeresen. Szépvölgyi Enikő Alternatív vitarendezés a fogyasztói jogvitákban című munkája első helyezést ért el és különdíjat kapott a Fogyasztóvédelmi és versenyjog tagozatban (konzulens: Dr. Glavanits Judit tanszékvezető egyetemi docens), emellett Szépvölgyi Enikő a Doktoranduszok Országos Szövetségének különdíjában is részesült. Takó Dalma A nemzetközi szerződésekhez fűzött fenntartások és értelmező nyilatkozatok című dolgozata második helyezést ért el és különdíjat kapott a Nemzetközi jog tagozatban (konzulensek: Prof. Dr. Sulyok Gábor egyetemi tanár és Dr. Kecskés Gábor egyetemi docens).

Szenátusi Ülés 2020. január 27. 14:00 - 16:00
Bejelentkezés a 2019/20-as tanév II. félévére 2020. január 29. 06:00 - 2020. február 8. 23:55
Vizsgaidőszak vége 2020. február 1.
Tantárgyválasztási időszak 2020. február 3. - 2020. február 8.