EREDMÉNYES SZEREPLÉS A XXXV. OTDK-N

letöltés.png

A XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Állam- és Jogtudományi Szekcióját 2021. április 12-15. között a Debreceni Egyetem szervezte meg online formában.

A versenyen több, a Nemzetközi és Európai Jogi Tanszék által gondozott tudományterülethez kapcsolódó dolgozat szerepelt sikeresen.

Preisinger Nikoletta A gyermek jogairól szóló egyezmény magyarországi érvényesülése: lehetséges fejlődési irányok című munkája (konzulens: Dr. Ganczer Mónika egyetemi docens) elnyerte az Alapvető Jogok Biztosa Hivatalának gyermekjogi különdíját.

Senviczki Ákos A repülés biztonságának nemzetközi jogi szabályozása című dolgozata (konzulens: Dr. Kecskés Gábor egyetemi docens, tudományos és nemzetközi dékánhelyettes) a Sara72 Kft. repülési különdíját nyerte el.

Ez utóbbi elismerésben részesült Fodor Viktor A légi hadviselés szabályozása a második világháború végéig című munkája is (konzulens: dr. Kelemen Roland egyetemi tanársegéd, Dr. Kecskés Gábor egyetemi docens, tudományos és nemzetközi dékánhelyettes).

Szívből gratulálunk a versenyzőknek és konzulenseiknek!

Football Forum Hungary 2024 2024. április 22. 00:00 - 2024. április 24. 23:00
Nordic walking 2024. április 22. 08:00 - 09:00