Kecskés Gábor diplomát szerzett Thesszalonikiben

Kecskés Gábor, a Nemzetközi Köz- és Magánjogi Tanszék adjunktusa diplomát szerzett a neves Kalliopi Koufa Alapítvány thesszaloniki nyári kurzusán. A jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező Kalliopi Koufa professzor asszony által alapított alapítvány égisze alatt szervezett nemzetközi környezetjogi kurzuson a számos jelentkezőből kiválasztott 32 résztvevő vett részt számos országból, és a diploma értékét jelzi, hogy előzetes szelekció után közülök mindössze hatan vehettek részt az írásbeli vizsgán, amelyet végül hárman teljesítettek sikeresen, köztük Kecskés Gábor a legjobb esszével. Az írásbeli vizsga értékelői a nemzetközi környezetjog két kiemelkedő világhírű professzora, két kurzus oktatója, Malgosia Fitzmaurice (Queen Mary University of London) és Jorge Viñuales (University of Cambridge) voltak.

Bejelentkezés a 2019/20-as tanév II. félévére 2020. január 29. 06:00 - 2020. február 8. 23:55
Vizsgaidőszak vége 2020. február 1.
Tantárgyválasztási időszak 2020. február 3. - 2020. február 8.
Beiratkozás a 2019/20-as tanév II. félévére 2020. február 6. - 2020. február 7.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. február 14. - 2020. február 15.